גג רעפים
הקודם
הבא

תשתית של גג רעפים

במסגרת העבודות של בנייה קלה אנו נחשפים לשיטות חדשות לבניית גגות רעפים. בלא מעט מבנים חדשים בישראל אנו כבר רואים כיצד לא תמיד מגיע גגן שבונה תשתית עץ רגילה עליה הוא מניח רעפי חרס. 

היום מדובר באפשרות מיוחדת הרבה יותר ליהנות מגג חזק, עמיד, יציב, בטוח וכזה שגם תורם רבות לחיסכון באנרגיה ולצמצום בצורך של עבודות תחזוקה. בנייה קלה מציגה את הגגות שעשויים מסוגי עץ איכותיים ומשמשים היטב לא רק את אלו שמעוניינים לבנות בית קרקע,  

אלא גם בעלי בתי עסק מסוימים ואפילו בעלי מבנים מסחריים.  כך, מעל חניה, מרפסת, בית, חצר ועוד מקומות אחרים אפשר ליהנות מגג המורכב מעצים איכותיים כמו עץ רב שכבתי למשל,  כשעליו מגיעים רעפים חדשניים שאותם נכיר בהמשך.

גג רעפים מודרני

את רעפי החרס הישנים מחליפים היום רעפים שמיוצרים מחומרים מתקדמים ואיכותיים הרבה יותר.  חשוב להדגיש כי הן בעת ההתקנה של רעפים אלו והן לאחר שנים, ניתן ליהנות מהאיכויות שלהם. 

רעפי 'שינגלס' למשל, מיוצרים מתרכובת מיוחדת של חומרי אספלט וזפת, והם נחשבים לפריט מוביל בכל הקשור להתקנת גגות בשיטת בנייה קלה. במהלך כל פרויקט מציגה חברת ליאור בנייה קלה תשתית חזקה לגג מעץ גושני, סידר או עץ רב שכבתי. 

רמת הדיוק בעת הבנייה והנחת רעפים כמו 'שינגלס' ואחרים בהתאמה מושלמת לשיפועים נמוכים ולזוויות מורכבות, יוצרים גג מושלם.  כך, גם אם מדובר על רעפי פלדה או על רעפים חדשניים אחרים, התוצאה היא מראה מרשים ואחיד, ורמת בידוד מצוינת כנגד רעש ותנאי האקלים.

בחברתינו היתרונות באים לידי ביטוי בצורה מוכחת

כל אחד יכול ללמוד במהרה על היתרונות הרבים שמציגה בנייה קלה של גגות הכוללת עצים ברמה גבוהה מאוד ורעפים איכותיים במיוחד. יכולת העמידה של גג כזה מול טמפרטורות חריגות, 

עמידות בפני טחב ולחות, יציבות שאינה מסכנת את דיירי המבנה, וגמישות בעת ההתקנה, הם יתרונות מוכחים שרבים כבר נהנים מהם. אם נוסיף לכך שחברתינו מציעה מגוון רחב של חומרי עבודה בעת התקנת כל גג, 

הרי שנראה כיצד כל בעל בית, דירה, עסק או מבנה אחר,  יכולים ליהנות מתשתיות מגוונות יותר ומדוגמאות מושכות יותר של רעפים או כל פריט חיצוני אחר. כך מדובר בהשלמת כל פרויקט לשביעות רצונו של כל לקוח.