רשתות נגד יתושים

אנדריי סמצוב

רשתות לחלונות

אחד הדברים הקטנים, אך החשובים מאוד שחייבים בכל בית הוא רשתות לחלונות. השימוש העיקרי של רשתות לחלונות הוא הגנה מפני חרקים מעופפים ובראשם היתושים. לא רק שמדובר במטרד מעצבן, היתושים הם גם נשאים של מחלות מסוכנות שמהן תרצו להימנע. באמצעות שימוש ברשתות לחלונות תוכלו ליהנות מבית נקי מיתושים ושינת לילה ללא עקיצות. למרות שהמטרה הכללית של כל סוגי הרשתות היא אותה המטרה, עדיין ישנם סוגים שונים של רשתות לחלונות, כפי שיש גם סוגים שונים של חלונות כמו למשל חלון הזזה וחלון פתיחה.

סוגי רשתות

סוגי הרשתות השונים יכולים להיות רשת גלילה, רשת הזזה, רשת קבועה ופתרונות אחרים. לפני שנדבר על צורת הקיבוע המתאימה לחלון שלכם, בואו נדבר על סוגי רשתות לפי החומרים שמהם הן עשויות.

רשת רגילה – מתאימה למי שמחפש פתרון זול, אך יש לציין שאין לה עמידות גבוהה ולכן בטווח הארוך זהו לא בהכרח הפתרון המשתלם ביותר. היא מגיעה בדרך כלל בצבע אפור, היא פחות אמידה ובטח שאין מדובר ברשת אמידה לחיות. בנוסף רשת זו מיוצרת מ PVC ואין לה שכבת הגנה כנגד קרני ה UV. רמת השקיפות שלה נמוכה ולכן היא אינה נחשבת לפתרון האסתטי ביותר.

רשת שקופה – ישנם יצרנים שונים אשר מציגים היום רשת שקופה, ברמות איכות שונות. חלקן מבוססות פוליאסטר וחלקן מבוססות PVC. זו אמנם לא רשת אמידה לחיות, אך רשת שקופה היא בדרך כלל רשת בעלת רמת חוזק מתקדמת יותר מאשר רשת רגילה והיא כוללת הגנה מפני קרני UV. המחיר של רשת שקופה הוא גבוה יותר מאשר רשת רגילה. אבל נראה שמדובר בהשקעה משתלמת. יש לה רמת שקיפות גבוהה יותר וזהו פתרון אסתטי מומלץ למי שמחפש רשתות לחלונות הבית.

רשת אמידה לחיות – אם יש לכם חיות מחמד בבית, בעיקר הכוונה לכלבים וחתולים המסתובבים חופשי בבית, אתם זקוקים לרשת אמידה לחיות. הרשתות הרגילות אינן עמידות בפני הציפורניים של בעלי החיים אשר במקרים רבים נשענים על הרשת ומתבוננים בנעשה בחוץ. רשתות אלו הן יותר עבות, על מנת להעניק את החוזק הדרוש. רמת השקיפות שלהן נמוכה יותר אך בהחלט יש היום פתרונות אשר שומרים על רמת שקיפות סבירה. אם אתם מחפשים רשת אמידה לחיות חשוב שתציינו זאת במפורש בפני מתקין הרשתות.

סקרינמש- ייצור והתקנת רשתות לחלונות

סוגי חלונות

החלוקה שעשינו לסוגי רשתות מתייחסת לחומר שממנו עשויה הרשת. אך ישנו עוד פרמטר חשוב והוא הצורה שבה אנו מקבעים את הרשת. מכיוון שישנם חלונות מסוגים שונים, כמו למשל חלון הזזה לעומת חלון פתיחה, יש צורך בפתרון מתאים לכל סוג של חלון. אם אתם מחפשים פתרון אשר מתאים גם לחלון הזזה וגם לחלון פתיחה, הפתרון הוא רשת גלילה. בקלות ניתן להתקין רשת גלילה, המבוססת על כל סוג של רשת שתבחרו, גם בחלון הזזה וגם בחלון פתיחה.

Facebook
Twitter
WhatsApp
LinkedIn

© 2018 כל הזכויות שמורות לבעלי הארת