הידרופוניקה ביתית

מערכת הידרופוניקה

בשנים האחרונות כולם מדברים על הידרופוניקה, ולא סתם אלא הידרופוניקה ביתית. הידרופניקה, שיטת הגידול שאינה דורשת קרקע, היא אינה המצאה חדשה וכבר שנים רבות שנעשה בה שימוש מסחרי. לשיטה זו ישנם יתרונות רבים ועם שיפור הטכנולוגיות ושיטות הגידול היא זוכה להצלחה גם עבור האנשים הפרטיים אשר מחפשים מערכת הידרופוניקה לביתם.

הידרופוניקה ביתית יכולה לספק לכם פתרון גם למטרות דקורטיביות, אך מערכת הידרופוניקה יכולה להיות גם פתרון טוב לגידול ירקות וצמחי תבלין בביתכם. בשנים האחרונות אנו רואים בתים אשר מתקינים קיר ירוק, פתרון אשר יכול להתאים גם לצורך דקורטיבי, אך גם מאפשר לגדל ירקות וצמחי תבלין. קיר ירוק הוא למעשה רעיון המתבסס על מערכת הידרופוניקה.

הידרופוניקה ביתית – למה זה כדאי

מערכת הידרופוניקה ביתית מעניקה לכם מספר יתרונות, והיא גם תחביב נחמד להתעסק בו בשעות הפנאי. בזכות שיטות הגידול ההידרופוניות תוכלו לגדל מספר רב של גידולים, אפילו כאשר אתם מוגבלים מבחינת המרחב. מכיוון שהידרופוניקה אינה דורשת קרקע, ניתן ליישם אותה בכל מקום וזה כולל מבנים פתוחים ומבנים סגורים. גם אם אין לכם חצר עם אדמת שתילה מתאימה, בהחלט תוכלו ליהנות מפתרונות של הידרופוניקה ביתית במרפסת או בגג.

יתרון נוסף של מערכת הידרופוניקה ביתית הוא האפשרות ליהנות מהספקה שוטפת של פרות וירקות טריים. אולי אינכם מודעים לכך, אך הפרות והירקות אשר מציעים לכם בסופרמרקט הם אינם הדבר האידאלי. נכון שזה בריא לאכול פרות וירקות, אך מה שמציעים לכם בסופר אלו הם בעיקר ירקות ופרות אשר נועדו להשיג מראה יפה וחיי מדף ארוכים. נקודת החולשה שלהם היא הטעם והערך התזונתי שלהם. ומעל כל זה מצפים אותם בחומרי הדברה. אכילת פרות וירקות היא דבר בריא כאשר הם אורגניים. מערכת הידרופוניקה ביתית תאפשר לכם ליהנות מירקות אורגניים זמינים וזולים – אם אלו עגבניות לסלט, או כוסברה טרייה לתיבול התבשילים, הכול נמצא בהישג יד ובטריות מרבית.

מערכת הידרופונית היא גם פתרון המאפשר לכם לחסוך במים, שיקול משמעותי בהתחשב בנסיבות המקומיות של מחסור תמידי במים. גידולים הידרופוניים משתמשים במערכת מים סגורה ואין בהם את איבוד המים האדיר שאנו רואים בגידולי הקרקע בחצר.

הידרופוניקה ביתית – מהיכן מתחילים

ברשת האינטרנט תוכלו למצוא מידע רב בנושאי מערכות הידרופוניקה. המידע כולל כל מיני רעיונות ושיטות לבניית מערכות הידרופוניות. אז את כל זה תשימו עכשיו בצד, אין צורך להסתבך ולהקים מערכות הידרופוניות בעצמכם. כיום ניתן להשיג ערכות מוכנות, או ספקים אשר יכינו עבורכם מערכת הידרופונית ביתית בהתאמה אישית. תוכלו לרכוש מערכת הידרופוניקה ביתית מוכנה אשר מתאימה לצרכים שלכם ולתקציב שלכם מבלי להסתבך יותר מידי. מערכות אלו קלות ונוחות לשימוש ותוכלו לקבל את כל ההדרכה הדרושה לצורך השימוש במערכת.

גרינוויו- מומחים למערכות הידרופוניקה

הידרופוניקה ביתית
הידרופוניקה

© 2018 כל הזכויות שמורות לבעלי הארת