סאונה

סאונה

סאונה, סאונות

מהכנות מדויקות להתקנה ועד ירידה לכל פרט

סאונה היא דבר נהדר שרבים יכולים לזהות את התרומה שלו לבריאות. אך חשוב לדעת כי בניית סאונות 2013-06-03 15.31.54והתקנתן הן כאלה שמציגות לא מעט אלמנטים חשובים שיש להתייחס אליהם בטרם עומדת הסאונה במקומה ומסבה הנאה רבה לכל מי שמשתמש בה. נתחיל מכך שיש לקבוע היכן תעמוד הסאונה כדי שההכנות יתבצעו בהתאם.
סאונה

אם מדובר על חדר סגור או מרתף, הרי ששאר החלל בחדר חייב להיות מאוורר כמה שיותר, ואם מדובר על סאונה בגינה, הרי שכאן יש לבנות יחידה שתעמוד איתן מול גשם, שמש ומפגעים אחרים. כך, החל מהכנה של תשתית החשמל (שתכלול ממסר פחת, מפסק מוגן מים וחשמל תלת-פאזי), דרך פילוס השטח החיצוני, וכלה ביצירת גג משופע ואיטום חזק, מדובר בעבודה ממוקדת מאוד.

החשיבות הרבה של סוג העץ 2013-06-03 15.31.26

סאונות אפשר לבנות מסוגים שונים של עץ. אך חשוב להבין שלא מדובר רק בבחירה אישית של הלקוח, אלא בהתאמתו של כל סוג לכל מטרה. לכן אם זהו עץ אורן פיני, הרי שהוא מתאים לחללים חיצוניים מאחר והוא זול ועמיד, בעל מראה אותנטי, וכדאי שיהיה בלי עיניים. יש סוגי עצים נוספים כמו אשוח נורדי, צפצפה ואבאצ'י, כשלחלל הפנימי למשל, עצי אבאצ'י ו/או פופלר יתאימו יותר.

עצים אלו מתאימים יותר לבניית הספסלים, הדלתות והמשקופים. זאת מאחר והם לא סופחים חום והם מתייבשים ללא סיכוני עיוות של העץ. גם אם מדובר על עצים שאולי יקרים יותר, הרי שהם מתאימים לכל חלקיה של סאונה והם מציגים עמידות לשנים רבות. יחד עם התקנת דלת זכוכית טריפלקס מחוסמת שנפתחת החוצה (למצבי מצוקה), מדובר בסאונה מושלמת.

התאמה מלאה לכל דרישה

2013-05-29 15.33.27 2013-06-02 18.41.53

בזכות רמת הבנייה של סאונות שונות ניתן ליהנות מהתאמה אישית של כל חדר מיוחד כזה בכל מבנה. אלו שעוסקים בתחום של בנייה קלה יכולים להציג בניית סאונות ברמה גבוהה ביותר ותוך עמידה בכל דרישה. חברת ליאור בנייה קלה מציגה אפשרות אמיתית להתחדש בסאונה שתהיה מושלמת מכל בחינות.

סאונה

החברה מתקינה סאונות יבשות מעצים איכותיים תוך התמקדות בכך שיחידות מפנקות אלה עובדות עם 100% לחות. כך, בנייה במידות שונות מהסטנדרט הנמכר כיחידה מוכנה, עבודות מקצועיות בהתאם לדרישות הקיימות בתחום זה, היענות לבקשות האישיות של כל לקוח ושילוב תוספות שונות, מביאים לרכישת סאונה מרשימה ביותר.